KORONAWIRUS


KP PSP w Gryfinie – działania PSP i OSP w związku z zagrożeniem koronawirusem SARS-CoV-2
       

Komenda Powiatowa PSP w Gryfinie od 10 marca 2020 r. prowadzi działania związane z zagrożeniem koronawirusem. Strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gryfinie każdego dnia są zaangażowani w realizację zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańcom. Na granicy w Krajniku Dolnym strażacy wspólnie z funkcjonariuszami innych służb przeprowadzają kontrole sanitarne polegające na pomiarze temperatury.

W każdej gminie zostały wyznaczone jednostki OSP, które będą służyć pomocą osobom potrzebującym (przebywającym na kwarantannie) w zakresie dostarczania żywności i podstawowych potrzeb życiowych.

Na bieżąco za pomocą dostępnych środków komunikacji elektronicznej przekazywane są  strażakom PSP i członkom ochotniczych straży pożarnych, m.in. obowiązujące wytyczne i procedury postępowania w przypadku działań realizowanych przy zagrożeniu koronawirusem.Galeria zdjęć:

:: Copyright (c) 2008-2020 :: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie :: projekt i wykonanie: Paweł Pacała :: powered by: ppPORTAL ::