IX strażackie zawody strzeleckie

IX strażackie zawody strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie...

Już po raz  IX na strzelnicy sportowej LOK w Białogardzie odbyły się strażackie zawody strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie. Organizatorem turnieju była KP PSP w Białogardzie, LOK w Białogardzie oraz Starostwo Powiatowe w Białogardzie. Zawodnicy reprezentujący komendy straży pożarnej woj. zachodniopomorskiego oraz zaprzyjaźnionych służb rywalizowali w czterech konkurencjach tj.: strzelanie dokładne z karabinka kbks kal.5,6, strzelanie dokładne z karabinka bojowego, strzelanie z łuku oraz drużynowy pojedynek strzelecki.

Pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej zajęła drużyna Nadleśnictwa Tychowo i to ona odebrała nagrodę główną zawodów – puchar przechodni Komendanta Powiatowego PSP w Białogardzie, drugie miejsce zajęła drużyna KP PSP w Białogardzie, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna firmy „POLANA” z Żelimuchy. Pamiątkowe puchary wręczył Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Białogardzie mł. bryg. Jacek Twardoń.

Opracowanie i zdjęcia: Piotr Niewiadomski

:: Copyright (c) 2008-2017 :: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie :: projekt i wykonanie: Paweł Pacała :: powered by: ppPORTAL ::